Hakkımda

Inançlar ve Degerler

Temel Değerlerim
ve İnançlar

  • 1Aile, insan kimliğini etkileyen en önemli faktördür.
  • 2Aile temelli terapi, yalnızca büyük yaşam sorunları ile başa çıkmalarına yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda yaşamlarımızı yönetme şeklimize dönüşerek, daha sağlıklı topluluklara ve toplumlara neden olan değişim için güçlü bir modeldir.
  • 3Finansal kaynaklarından bağımsız olarak, ihtiyaç duyan herkese kaliteli ruh sağlığı bakımı sağlanmalıdır.
  • 4Günümüzde “aile” birçok şekilde şekillenmekte ve biyoloji, niyet ve / veya yasa ile birleştirilen insanlardan oluşmaktadır.
Ayrıca

Benim hakkımda

Uzman Klinik Psikolog Nurçin KAYA 2012-2017 yılları arasında Girne Amerikan Üniversitesi Beşeri Bilimler Fakültesi Psikoloji Lisans eğitimini tamamlamıştır. 2018-2019 yılları arasında Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını yapmıştır. İlk olarak 2016 yılında Muğla Yücelen Hastanesinde stajyer psikolog olarak görev almıştır. Daha sonra 2019 yılı Haziran ayında NP İstanbul Beyin Hastanesinde stajyer kinik psikolog olarak stajını gerçekleştirmiştir. En son 2019 Eylül ayında ise Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları hastanesinde de stajyer klinik psikoloj olarak stajını tamamlamıştır. Kariyerine kendi açtığı ofisinde devam eden Nurçin Hanım yaptığı çalışmalar ile danışanlarına kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Uzman- danışan ilişkisinin en önemli kriteri olan kişisel mahremiyet ve etik ilkeler esası korunarak terapiler uygulanmaktadır. Yetişkin terapileri, çocuk terapileri, evlilik ve çift terapileri, aile terapileri, oyun terapileri, ergen terapileri, online terapiler, yetişkin testleri, çocuk testleri Klinik Psikolog Nurçin Kaya’nın ofisinde uygulanan çalışmalar arasındadır.Aldığı eğitimler ve mesleki tecrübeleri doğrultusunda bireylerin yaşam kalitesini yükseltecek nitelikte danışmanlık hizmeti vermeyi kendine vizyon edinen Nurçin Kaya, danışanlarının kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayabilecek tüm tedavi yöntemlerini mesleğinin el verdiği ölçüde kullanmaktadır. Yaşadığı ülkede psikolojik danışmanlık kültürünün yaygınlaşması ve daha sağlam bir yer edinmesi misyonuna uygun hareket ederek elinden gelen katkıyı sağlamak için ilkeli ve yenilikçi bir yol izlemektedir. Bu doğrultuda toplumsal huzurun önce bireyi sağlıklı bir ruha kavuşturmaktan geçtiği bilinciyle her danışan için en uygun yöntemleri uygulamak önem arz etmektedir.

Nurçin Kaya, doğru tanının konulması ve doğru tedavinin uygulanmasını, alanında uzman bir psikologun gerçekleştirmesi gereken ilk hedef olduğunu bilerek mesleğini yerine getirmektedir.Daha yaşanabilir bir toplum; sağlıklı, mutlu ve kendinin farkında olan bireylerin el birliğiyle titizce çalışması sonucu oluşacaktır.

Başarı Hikayeleri

“Aklım ve özellikle düşüncelerim haritanın her yerinde vardı. Düşünce süreçlerim dağınıktı ve hayatımda gerçeği ve barışı aradım ve bulabileceğimden şüphe ettim. Şimdi hediye için yaşıyorum. Teşekkür ederim.

Leyla & Orhan

Leyla & Orhan

“Nurçin Kaya ile ilk tanıştığımda, geçmiş ve şimdiki ve gelecekteki hayattaki tüm ilişkilerimde kendimi nasıl algıladığımı sorgulamak için kendini keşfetme yolculuğuna başladım. Şimdi insanlara ve durumlara yeni bir umutla yaklaşıyorum.

Serap & Cenk

Serap & Cenk

“Çok kötü bir yerdeydik ve gerçekten korkunç bir yoldan gitmemizi engellediniz. Ancak ikimiz de duymak istemediğimiz, ancak duymamız gereken şeyleri duyduk. Ama şimdi evliliğimizde yavaş yavaş gelişiyoruz.

Ece & Murat

Ece & Murat

Görevim

Kendimi sürekli geliştirmeyi ve eğitmeyi görev edindim...

Aile Enstitüsü’nün misyonu, klinik hizmet, eğitim ve araştırma yoluyla yaşamın her kesiminden aileleri ve bireyleri güçlendirmek ve iyileştirmektir.

Hemen Iletişime Geçin!

Bir sorunuz mu
Var?